Diagnostika võimalused

DIAGNOSTIKA VÕIMALUSED

Diagnostikaseade Volvo Vida.
Professionaali tasemel diagnostikaseade Volvo automargile.

Sõiduautode Saab ning Opel diagnoosmiseks kasutusel Vetronix Tech 2 GM

Diagnostikaseade Launch X-431 V
Täielikud Diagnostika Funktsioonid: X431 V suudab diagnoosida kõiki elektroonilisi süsteeme kõikidel autodel Aasiast, Ameerikast, Euroopast ja Hiinast. See teeb temast professionaalse diagnostikaseadme. Diagnostika süsteem sisaldab: Loeb veakoode, kustutab veakoodid, loeb andurite tööd reaalajas, spetsiaalsed fuktsioonid, adapteerimine, programeerimine, testide jooksutamine jne.

BOSCH KTS 560 

Troost Autos on kasutusel uue põlvkonna BOSCH KTS 560.

Boschi KTS-seeria pakub suurt tootevalikut alates pardadiagnostikast kuni multimeediaga ühilduva, mobiilse diagnostikasüsteemiga.

BOSCH KTS 540 Limited Edition
Mugav ja mobiilne tänu juhtmeteta Bluetooth-sidele – Bluetooth Standard Class 1 tugeva ja stabiilse sidega, ulatuvus kuni 100 m – Bluetooth USB-adapter firmalt Bosch on osa tarnepaketist, mugava ja lihtsa paigaldamise jaoks – Paigaldamise juhtimine ja aktiveermine integreeritud DDC tarkvaraga, Diagnostics Device Configuration – Automaatne KTS-mooduli otsimine – Raadioside test integreeritud signaalanduriga – Testprogramm raadioside kontrollimiseks – Optiline ja akustiline raadioside seisundi tuvastamine/kontroll – Simulatsioonirežiimi saab DDC kaudu individuaalselt seadistada – Universaalne kasutamine sõiduautode ja kommertssõidukite puhul universaalse OBD-pistiku kaudu, 14 V ja 28 V pardavõrkudele – KTS-seeria lihtne ühendamine sõidukiga – Intelligentne ja tuleviku jaoks kindel tänu vahetusadapterile – Tarkvaraline juhtimine ESI[tronic]u näol – Selge side multiplekseri ja tulevase kaabliadapteri tuvastuse kaudu: K- ja L- Line, SAE ja CAN lülitatav kõikidele võimalikele OBD-pistiku klemmidele – Intelligentne adapterikaabel tagab tulevikus kindla multiplekseri juhtimise ja automaatne juhtimisseadme otsingufunktsiooni – Uus: vahetusadapter on seadmesse integreeritud. Muutunud sõiduki- või süsteemitehnika korral saab selle lihtsalt välja vahetada – Lihtne kinnitamine ja vabastamine tänu moodulkinnitusele.

Autode üha keerulisemad süsteemid nõuavad aina asjatundlikumat diagnostikat ning professionaalset remonti ja hooldust. Boschil on selleks vajalik ettevalmistus olemas ning see tagab remonditöökodade tuleviku.

PassThru – Võimaldab diagnoosida enamusi automarke online tehase originaaltestriga (muudab KTS margi tehasetestriks).